Dezl 570 LMT + gratis

Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek³ uwzględniające ich rozmiar, masę i ładunek


1 389 zł

1399 PLN


Towar dostępny natychmiastDostawa gratis

3 LATA GWARANCJI


 

Nowa generacja nawigacji dla ciężarówek

  • 5-calowy, szklany wyświetlacz
  • Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja map¹ i funkcji unikania utrudnień drogowych²
  • Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek³ uwzględniające ich rozmiar, masę i ładunek
  • Katalog pomocy drogowej Truck & Trailer Services Directory i punkty szczególne wysoko oceniane przez kierowców ciężarówek
  • Ostrzeżenia dotyczące dróg, w tym o ostrych zakrętach, wysokości mostów, limitach masy i innego rodzaju

 


Zobacz więcej, usłysz lepiej

Urządzenie dēzl 570LMT pokazuje informacje na 5-calowym, szklanym wyświetlaczu, który jest dobrze widoczny w kabinie. Ulepszone głośniki o wysokim poziomie głośności zapewniają wyraźnie wymawiane, szczegółowe wskazówki nawigacyjne, które dobrze słychać pomimo hałasu na drodze.

Technologia Garmin Real Directions™ prowadzi niczym zaufany pilot, korzystając nie tylko z oznaczeń nazw ulic (trudnych do odczytania w czasie jazdy lub nieistniejących), lecz także posługując się rozpoznawalnymi punktami orientacyjnymi, budynkami i sygnalizacją świetlną.


Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek

Urządzenie dēzl 570LMT jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, ostre zakręty, limity masy i inne tego typu informacje dla większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (można dostosować wysokość, masę, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru i masy pojazdu oraz ładunku.

Prosty profil ciężarówki pozwala zmienić rozmiar przyczepy za pomocą jednego przycisku. Wbudowana funkcja planowania podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.

Łatwe kształtowanie trasy umożliwia łatwą zmianę jej przebiegu poprzez dotknięcie ekranu, aby trasa prowadziła preferowanymi drogami lub przez wybrane miasta.


Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja usługi unikania utrudnień drogowych

Urządzenie dēzl 570LMT jest wyposażone w usługę komunikatów drogowych Garmin Traffic, która pomaga spędzić więcej czasu w ruchu. W usłudze Garmin Traffic mapa podróży jest przez cały czas wyświetlana na ekranie. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a komunikaty są też wymawiane. Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic zapewnia też szczegółowe informacje o danej sytuacji na drodze, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych² uprawnia do otrzymywania w urządzeniu dēzl 570LMT informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia, bez reklam i opłat subskrypcyjnych. Ponadto komunikaty drogowe firmy Garmin są przesyłane wprost do urządzenia dēzl — bez pośrednictwa smartfonu.


Zgodność z Bluetooth®

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth4(np. smartfon) z urządzeniem dēzl 570LMT, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Możesz wtedy schować telefon do kieszeni lub schowka oraz nadal wykonywać i odbierać połączenia.


Punkty szczególne i usługi dla ciężarówek

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu przydatnych miejsc? Wyszukuj punkty szczególne istotne dla zawodowych kierowców, którym wystawili oni wysokie oceny: od postojów dla ciężarówek i stacji ważenia, aż po parkingi, zakwaterowanie, punkty dostępowe Wi-Fi® i wiele innych.


Potęga głosu

Urządzenie dēzl 570LMT jest wyposażone w funkcję nawigacji sterowanej głosem. Wystarczy mówić do urządzenia dēzl, a ono odpowiednio zareaguje.


Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Urządzenie dēzl 570LMT jest wyposażone w funkcję aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ta wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach. Natomiast widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu: z zachowaniem szczegółów i kolorów. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry.


Zgodność z aplikacją Smartphone Link

Smartphone Link to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między urządzeniem dēzl 570LMT a smartfonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie dēzl może korzystać z pakietu transferu danych telefonu5, aby udostępniać informacje.

Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live4, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o pogodzie, utrudnieniach w ruchu czy kamerach monitorujących. W aplikacji istnieje możliwość wykupienia płatnej zawartości, w tym zaawansowanych danych radarowych o pogodzie i obrazu z kamer monitorujących.


Zgodność z bezprzewodową kamerą cofania

Zobacz, co dzieje się z tyłu pojazdu podczas cofania, dziękibezprzewodowej kamerze cofania BC™ 30 (do nabycia osobno). Po sparowaniu z kamerą urządzenie dēzl 570LMT wyświetla przesyłany przez kamerę obraz bezpośrednio na wyświetlaczu. Po podłączeniu do stałego źródła zasilania można łatwo przełączać między trybem kamery a trybem nawigacyjnym. Doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście.


Co jest „Przed tobą”

Funkcja „Przed tobą” umożliwia łatwe wyszukiwanie różnych miejsc bez konieczności opuszczania ekranu mapy. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja „Przed tobą” stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak punkty gastronomiczne, stacje benzynowe i bankomaty. Co najważniejsze, funkcję „Przed tobą” można dostosować, aby zawsze wyświetlała pozycje ulubionych miejsc na trasie.


Więcej informacji o drodze

Urządzenie dēzl 570LMT informuje o warunkach i ograniczeniach na drodze przed Tobą, w tym o ostrych zakrętach, wysokości mostów, limitach masy, obszarach występowania silnego wiatru, zakazie wjazdu z przyczepami lub zakazie przewozu materiałów niebezpiecznych. Ostrzeżenia informujące o stromych odcinkach drogi umożliwiają odpowiednie dopasowanie biegu. Ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych są wyświetlane, gdy różnią się od ogólnych ograniczeń prędkości. Urządzenie dēzl 570LMT zapewnia informacje o znacznikach odległości. Zegar automatycznie zmienia strefę czasową i wyświetla godziny wschodów/zachodów słońca. Urządzenie dēzl 570LMT zapewnia informacje o granicach stanowych i krajowych oraz o szacowanym czasie przybycia do celu podróży.


Dziennik historii usług

Urządzenie dēzl 570LMT jest wyposażone w dziennik historii usług, który umożliwia zapis daty i typu przeprowadzonych czynności serwisowych. Można w prosty sposób zachować informacje o przebiegu opon, ciśnieniu w oponach, wymianie oleju, wymianie opon i wielu innych aspektach.


 

W zestawie bezterminowe aktualizacje map

Urządzenie dēzl 570LMT ma fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym¹ aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS.

¹ Warunki bezterminowej subskrypcji map
² Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych
³ Może być niedostępne na niektórych obszarach. Podanie charakterystyki profilu pojazdu ciężarowego nie gwarantuje uwzględnienia tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków.
4 Wymaga smartfona z technologią Bluetooth® (do nabycia osobno). Znak i logo Bluetooth® stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc.
5 Użytkownik zostanie obciążony opłatami z tytułu pakietu transferu danych, jeśli takie będą miały zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem.
6 Może być wymagana subskrypcja.

iPhone® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Android™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc. Foursquare® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Foursquare Labs, Inc.

 

Zawartośc zestawu:
dēzl 570LMT
Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT dla Europy
Bezterminowa subskrypcja map¹ lub komunikatów o ruchu² (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
Odbiornik komunikatów drogowych / przewód zasilający z gniazda zapalniczki
Uchwyt samochodowy z przyssawką
Przykręcany uchwyt do montażu na stałe na desce rozdzielczej
Kabel USB
Dokumentacja produktu
Zawartośc zestawu:

dēzl 570LMT
Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT dla Europy
Bezterminowa subskrypcja map¹ lub komunikatów o ruchu² (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
Odbiornik komunikatów drogowych / przewód zasilający z gniazda zapalniczki
Uchwyt samochodowy z przyssawką
Przykręcany uchwyt do montażu na stałe na desce rozdzielczej
Kabel USB
Dokumentacja produktu