Edge 1000 Explore z PL Topo 2017.4

Komputer rowerowy z GPS do rekreacyjnej jazdy i na dalekie wyprawy

W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo" oraz bonusową mapą Europy "EU Topo", dostarczanymi na karcie pamięci 16 GB.

1 599 zł

1649 PLN


Towar dostępny natychmiastDostawa gratis

3 LATA GWARANCJI


W zestawie "PL Topo 2017.4" - najnowsza topograficzna mapa Polski oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU Topo 2017.4" (wraz z darmową roczną aktualizacją map).

 

Komputer rowerowy z GPS do rekreacyjnej jazdy i na dalekie wyprawy

 • Nawigacja po drogach i poza szlakiem z fabrycznie zainstalowaną mapą rowerową Garmin Cycle Map
 • Wyznaczanie kilku opcji tras na podstawie zadanego dystanu lub innych parametrów
 • Planowanie nowych tras w urządzeniu lub za pomocą aplikacji
 • Funkcja wykrywania wypadków¹ umożliwia automatyczne lub manualne wysyłanie powiadomień do osób wskazanych jako kontakty alarmowe
 • Funkcje łączności¹: przesyłanie danych w czasie rzeczywistym, odbieranie połączeń przychodzących i powiadomień z telefonu, funkcja LiveTrack, informacje o pogodzie

Edge Explore Lake District

Gdy masz ochotę na przygodę, wsiądź na rower z Edge Explore 1000. Urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno podczas rekreacyjnych wycieczek, jak i dalekich wypraw rowerowych. Fabrycznie zainstalowana mapa Garmin Cycle Map obejmuje drogi i ścieżki rowerowe z funkcją wyznaczania tras, informacje o wysokości oraz wyszukiwarkę punktów szczególnych (POI) i adresów.

Poza utartymi szlakami

Wyznaczanie różnych opcji trasy sprawdza się, gdy chcesz odkryć nowe miejsca w swoim mieście lub znajdujesz się daleko od domu i chcesz poznać okolicę. Wystarczy wprowadzić planowany dystans podróży i początkowy kierunek jazdy, a Edge zaproponuje (maksymalnie) trzy trasy dostosowane do podróży rowerem i spełniające Twoje warunki.

Uproszczone planowanie trasy

Trasy można planować bezpośrednio w Edge Explore 1000, korzystając z fabrycznie załadowanych map i punktów POI. Ponadto trasy można planować i pobierać za pomocą serwisu Garmin Connect™ (w wersji na komputer albo na urządzenia mobilne) lub za pomocą aplikacji innych producentów.

Bezpieczny rowerzysta

Edge Explore 1000 jest pierwszym komputerem rowerowym z GPS wyposażonym w funkcję wykrywania wypadków¹ dzięki wbudowanemu akcelerometrowi. W razie wypadku funkcja umożliwia manualne lub automatyczne wysłanie informacje o Twojej lokalizacji do osób wskazanych jako kontakty alarmowe. Obsługa tej funkcji jest także możliwa za pomocą pilota zdalnego sterowania Edge, który pozwala na przełączanie ekranów bez zdejmowania rąk z kierownicy. Kolejnymi elementami zwiększającymi bezpieczeństwo rowerzystów na drodze są: radar wsteczny Varia™ i oświetlenie rowerowe - oba urządzenia kompatybilne z Edge Explore 1000.

Łączność ze smartfonem

Gdy odkrywasz świat na rowerze, chroń telefon przed żywiołami, mając jednocześnie dostęp do inteligentnych powiadomień i ostrzeżeń pogodowych na ekranie urządzenia Edge. Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem i aplikacją Garmin Connect Mobile Edge umożliwia korzystanie z funkcji LiveTrack, odbieranie połączeń przychodzących i wiadomości SMS, udostępnianie w serwisach społecznościowych, dostęp do informacji o pogodzie, bezprzewodowe przesyłanie danych czy wysyłanie/pobieranie kursów. Funkcja LiveTrack umożliwia rodzinie i znajomym śledzenie na bieżąco Twoich rowerowych podróży z dowolnego miejsca na świecie.

Zawsze dokładna lokalizacja

Edge Explore 1000 obsługuje satelity GPS i GLONASS, co zapewnia dokładniejszą i szybszą lokalizację niezależnie od tego, gdzie jesteś.

¹ Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem.

 

 

W zestawie:

 • Edge Explore 1000
 • Zewnętrzny uchwyt montażowy
 • Uchwyt montowany na trzpieniu
 • Pilot Edge z uchwytami
 • Silikonowe etui
 • Kabel microUSB
 • Podręczniki użytkownika
 •  "PL Topo 2017.4" - najnowsza topograficzna mapa Polski dla urządzeń Garmin oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU Topo 2017.4"