Edge 820 Explore z mapą PL Topo 2018.1

Dzięki nawigacji Edge Explore 820 zawsze będziesz wiedzieć, dokąd wyruszyć na rowerową przygodę.

W tej wersji w pakiecie razem z mapą Polski "PL Topo" oraz bonusową mapą Europy "EU Topo" (do pobrania ze strony).

1 279 zł

1379 PLN


Towar dostępny natychmiastDostawa gratis

3 LATA GWARANCJI


W zestawie "PL Topo 2018.1" - najnowsza topograficzna mapa Polski oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU Topo 2018.1" (wraz z darmową roczną aktualizacją map).*

 

Komputer rowerowy GPS na wycieczki i wyprawy

 • - Mała waga i rozmiary połączone ze zintegrowanym odbiornikiem sygnałów GPS i GLONASS oraz wysokościomierzem zapewniają dokładność nawet w przesłoniętym terenie
 • - Funkcja GroupTrack1 pozwala śledzić pozycje wszystkich członków grupy
 • - Nawigacja rowerowa z fabrycznie załadowaną mapą Garmin Cycle Map zapewnia dokładne wskazówki nawigacyjne
 • - Opcjonalny tryb oszczędzania baterii na potrzeby dłuższych przejażdżek lub weekendowych wycieczek przedłuża czas działania baterii nawet o 50%
 • - Udoskonalone funkcje zwiększające bezpieczeństwo podczas jazdy rowerem, w tym wykrywanie zdarzeń2 i
 • - GroupTrack, oraz zgodność z linią produktów Varia™, takich jak radar wsteczny czy inteligentne oświetlenie
At a Glance

 

Dzięki nawigacji Edge Explore 820 zawsze będziesz wiedzieć, dokąd wyruszyć na rowerową przygodę, zarówno szlakiem, jak i szosą. Ten komputer rowerowy GPS jest wyposażony we wbudowaną mapę Garmin Cycle Map z punktami szczególnymi (POI), szlakami rowerowymi i wieloma innymi opcjami. Ma również ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości, czytelny nawet w pełnym słońcu, oraz funkcję GroupTrack umożliwiającą wzajemne śledzenie pozycji rowerzystów w grupie, nawet w przypadku rozdzielenia się. Teraz masz pewność, że jedziesz właściwą drogą.

GroupTrack pozwala mieć oko na wszystkich w grupie

Odkrywanie nowych miejsc jest przyjemniejsze w grupie. Teraz każdy może jechać własnym tempem, nie martwiąc się, że zgubi resztę. Edge Explore 820 ma funkcję monitorowania grupy, więc gdy jeden z członków zespołu zniknie z pola widzenia, nadal jest widoczny na mapie. Możesz po prostu jechać i dołączyć do pozostałych towarzyszy później. Jest to naprawdę łatwe: wystarczy sparować urządzenie z aplikacją mobilną Garmin Connect™, aby na ekranie były widoczne na bieżąco aktualizowane informacje.

Ekran dotykowy, jakiego potrzebujesz

W urządzeniu Edge Explore 820 znajdziesz świetną nawigację i mnóstwo użytecznych funkcji, ale jedną z rzeczy, która spodoba Ci się najbardziej jest pojemnościowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości. Charakteryzuje się szybkością i krótkim czasem reakcji, nawet gdy jest mokry lub używany w rękawiczkach.

Zgodność z produktami Varia dla poprawy bezpieczeństwa jazdy

Edge Explore 820 jest wyposażony w funkcję wykrywania zdarzeń2 dostępną poprzez wbudowany akcelerometr, który wysyła Twoją pozycję na mapie do kontaktu alarmowego, gdy dojdzie do niebezpiecznego zdarzenia. Aby skuteczniej unikać takich sytuacji, Edge Explore 820 jest także zgodny z linią produktów Varia wspomagających bezpieczeństwo podczas jazdy rowerem, takich jak radar wsteczny czy inteligentne oświetlenie. Zobacz potencjalne zagrożenie i daj się zobaczyć dzięki możliwości sparowania nawigacji Edge Explore 820 z inteligentnym oświetleniem lub radarem wstecznym wykrywającym zbliżające się z tyłu pojazdy.

Łączność i personalizacja

To jest Twoje urządzenie, więc możesz je dowolnie spersonalizować, korzystając z dostępnych do pobrania niestandardowych pól danych i aplikacji. Odwiedź Connect IQ™, sprawdź dostępne dodatki i spersonalizuj urządzenie Edge Explore 820 wedle uznania. Pamiętaj, że nawet gdy pędzisz na rowerze, Edge Explore 820 umożliwia Ci kontakt3 ze światem za pomocą powiadomień z telefonu, śledzenia na żywo, udostępniania danych w serwisach społecznościowych oraz automatycznego przesyłania danych do naszego bezpłatnego serwisu społecznościowego Garmin Connect™.

Gdziekolwiek jesteś

Bez względu na to, czy jedziesz w gęstym lesie czy między wysokimi budynkami, Edge Explore 820 dzięki obsłudze sygnałów z satelitów GPS i GLONASS może szybko i precyzyjnie wyśledzić Twoją pozycję — gdziekolwiek poniesie Cię droga.

 

 

1W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem - funkcja GroupTrack może uwzględniać do 50 rowerzystów.
2W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem - funkcja zaprojektowana z myślą o jeździe po drogach.
3W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem.

 

Zestaw zawiera:

 • - Edge Explore 820
 • - Uchwyty (standardowy i zewnętrzny wydłużany)
 • - Kabel USB
 • - Linka zabezpieczająca
 • - Podręczniki użytkownika
 • - "PL Topo 2018.1" - najnowsza topograficzna mapa Polski dla urządzeń Garmin oraz dodatkowa bonusowa mapa Europy "EU Topo 2018.1"*

 

* Mapę EU Topo można pobrać ze strony www.pltopo.pl po rejestracji, zgodnie z umową licencyjną.