Obroża TT 15 Mini z funkcją śledzenia psa

Urządzenia do śledzenia i szkolenia psów TT 15 Mini z obrożą to montowane na górze odbiorniki GPS/GLONASS wysokiej czułości.

1 499 zł

Towar dostępny natychmiastDostawa gratis

UWAGA
Korzystanie z urządzenia w Polsce wymaga stosownego zezwolenia na używanie częstotliwości 154,400 MHz. Nieuprawnione użycie może skutkować sankcjami prawnymi lub skonfiskowaniem urządzenia przez uprawnione służby. http://www8.garmin.com/astro-legal/#Polish

Przy zakupie jest wymagane podpisanie umowy na korzystanie z częstotliwości 154,400 MHz. Razem z urządzeniem zostanie wysłana umowa do podpisania przy kurierze.


Urządzenie TT 15 Mini zostało zaprojektowane pod kątem mniejszych ras psów, takich jak jamnik, beagle i terrier, o obwodzie szyi od 24 cm do 35,5 cm i wadze w zakresie od 7 kg do 15 kg. Zostało ono skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić psu maksymalną zwinność i sprawność przez zmniejszenie rozmiaru urządzenia o około 30% i obniżenie jego masy o około 25% do 212 g. Aby zapewnić idealne dopasowanie podczas polowania w trudnych warunkach szerokość paska obroży została zmniejszona do 1,9 cm (¾ cala). Czas działania baterii urządzenia TT 15 Mini wynosi 16–30 godzin.

 

W zestawie z urządzeniem TT 15 znajduje się zielony pasek obroży o szerokości 2,5 cm (1 cala). W zestawie z urządzeniem TT 15 Mini znajduje się zielony pasek obroży o szerokości 1,9 cm (¾ cala). Wymienne paski (do nabycia osobno) są dostępne w wielu kolorach.

 

Zestaw zawiera:

  • - Urządzenie dla psa TT 15 Mini z baterią litowo-jonową
  • - Zielony pasek obroży 1,9 cm (¾ cala)
  • - Zaczep do ładowania
  • - Zasilacz sieciowy
  • - Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
  • - Zestaw styków z kluczem
  • - Dokumentacja