Astro 320 + Obroża T5

Wyjątkowy system śledzenia psów Astro 320 wskazuje pozycję psa i wyświetla ją na wyraźnym kolorowym wyświetlaczu, nawet wtedy, gdy psa nie widać ani nie słychać. 

2 890 zł

Towar dostępny natychmiastDostawa gratis

UWAGA
Korzystanie z urządzenia w Polsce wymaga stosownego zezwolenia na używanie częstotliwości 154,400 MHz. Nieuprawnione użycie może skutkować sankcjami prawnymi lub skonfiskowaniem urządzenia przez uprawnione służby. http://www8.garmin.com/astro-legal/#Polish

Przy zakupie jest wymagane podpisanie umowy na korzystanie z częstotliwości 154,400 MHz. Razem z urządzeniem zostanie wysłana umowa do podpisania przy kurierze.


Najwyższej klasy system śledzenia psów sportowych

 • Zasięg wynoszący 14,5 km to wynik zastosowania stalowej anteny VHF zakładanej na obrożę T5 (zestaw zawiera także krótszą antenę dla mniejszych psów)
 • 20% dłuższy czas działania baterii po sparowaniu zaktualizowanego urządzenia Astro 320 z obrożą T5. Dostępny jest także tryb ratunkowy z funkcją oszczędzania energii
 • Śledź jednocześnie do 10 psów (po nabyciu dodatkowych urządzeń T5 dla psów)
 • Nakładany odbiornik GPS/GLONASS o dużej czułości
 • Zaawansowane możliwości nawigacyjne dzięki opcjonalnym obrazom satelitarnym BirdsEye, mapom TOPO i nie tylko

Astro 320Wyjątkowy system śledzenia psów Astro 320 wskazuje pozycję psa i wyświetla ją na wyraźnym kolorowym wyświetlaczu, nawet wtedy, gdy psa nie widać ani nie słychać. System Astro oferuje funkcje, o których dodanie prosili myśliwi, takie jak zwiększony zasięg, dłuższy czas działania baterii, trwalsza antena, uproszczony interfejs użytkownika i niezbędne funkcje mapowania.

Śledź każdy ruch swojego psa

System Astro obejmuje ręczne urządzenie nawigacyjne Astro 320 oraz wytrzymałą obrożę T5 z nadajnikiem z pomarańczowym poliuretanowym paskiem (dodatkowe kolorowe paski do nabycia osobno). Obroża T5 jest wyposażona w nakładany odbiornik sygnałów satelitów GPS i GLONASS oraz w przeprojektowaną stalową antenę VHF. Przełączenie urządzenia w tryb ratunkowy powoduje obniżenie częstotliwości odświeżania, co z kolei pozwala wydłużyć czas działania baterii oraz czas pozostały na poszukiwanie zagubionego psa. Ponadto przydatna podczas prób polowych funkcja blokady obroży wykorzystująca czterocyfrowy numer PIN uniemożliwia innym osobom określanie pozycji psa, dając pewność, że urządzenie Astro jest wykorzystywane wyłącznie w celu odszukania psa, który zgubił się podczas zawodów.

Astro 320

Poznaj ulepszone urządzenie Astro

Intuicyjny i łatwy w obsłudze system Astro oferuje zupełnie nową jakość w zakresie śledzenia psów dzięki nowemu oprogramowaniu dla modelu 320 obsługującemu urządzenie T5 dla psa, a także dzięki nowym funkcjom, takim jak interfejs usprawnia wyświetlanie informacji poprzez umieszczenie pozycji psów, które wyszły poza bieżący widok mapy, na obrzeżach ekranu. Użytkownik może także określić, jaki fragment wykresu śladu każdego psa ma być wyświetlany lub też zupełnie wyłączyć funkcję wyświetlania wykresu, aby uniknąć nadmiaru danych na mapie.

Urządzenie Astro 320 — zgodne z nadajnikiem T5 firmy Garmin — jest wyposażone w nowe, innowacyjne funkcje, takie jak poprawione możliwości rysowania map, zgodność z obrazami satelitarnymi BirdsEye (wymagana subskrypcja), alerty wibracyjne i 3-osiowy elektroniczny kompas.

Dzięki wytrzymałości i wodoszczelności system Astro 320 charakteryzuje znana i ceniona odporność na czynniki zewnętrzne: kurz, zabrudzenia, wilgoć i wodę. Nie są one w stanie zagrozić temu urządzeniu podczas polowania.

Łatwa aktualizacja

Teraz jeszcze łatwiej można cieszyć się tym, co konieczne do polowania. Myśliwi mają możliwość wykupienia całego pakietu Astro, a w razie potrzeby także dowolnej liczby obroży T5. Model 320 jest zgodny ze wszystkimi obrożami z serii DC. Jednakże, urządzenie T5 jest jedynym z naszej oferty, które zapewnia takie funkcje, jak zdalne wydłużenie czasu działania baterii, w tym tryb ratunkowy oszczędzający energię. Dzięki udoskonaleniu polegającemu na wydłużeniu czasu działania baterii po zmianie częstotliwości aktualizacji na 5 sekund z baterii można korzystać przez 26 godzin. Ustawienie częstotliwości aktualizacji na 2 minuty w trybie ratunkowym umożliwia korzystanie z baterii przez 54 godziny, dzięki czemu użytkownik ma więcej czasu na odnalezienie zagubionego psa

DC 50 Collar

Śledzenie psów na terenie o gęstej roślinności

Obroża T5 przesyła pozycję psa do ręcznego urządzenia nawigacyjnego co 5 sekund, dzięki czemu bieżąca pozycja psa jest zawsze widoczna na mapie w ręcznym urządzeniu, podobnie jak ślad przebytej przez niego drogi. Wystarczy przełączyć widok na stronę Dog Tracker (Śledzenie psa), aby wyświetlić kompas, który wskazuje lokalizację psa oraz pokazuje, czy pies biegnie, siedzi, wystawia zwierzynę lub zagania ją na drzewo.

Na stronie mapy może także zostać wyświetlony dokładny dystans przebyty przez każdego z psów. Użytkownik ma możliwość wyboru opcji automatycznego powiększania mapy, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne wyświetlanie pozycji wszystkich psów na wyświetlaczu. Natomiast pozycje psów, które za bardzo się oddaliły i nie mieszczą się na bieżącym powiększeniu, są oznaczane na krawędzi widoku, po stronie odpowiadającej kierunkowi, w którym się znajdują. Użytkownik ma także możliwość określenia, przez jaki czas na wyświetlaczu ma być widoczny dziennik śledzenia każdego z psów. Dziennik można także całkowicie wyłączyć, aby zwiększyć przejrzystość wyświetlanej mapy.

Urządzenie Astro jest wyposażone w bardzo czuły odbiornik GPS/GLONASS montowany na obroży, dzięki czemu pozycję psa można śledzić nawet w mocno zalesionych miejscach i głębokich kanionach. Urządzenie Astro umożliwia jednoczesne śledzenie do 10 psów znajdujących się w odległości do 14,5 km (9 mil) od urządzenia (w zależności od terenu). Informacje są przesyłane przez system na linii widzenia, więc najdalszy zasięg można uzyskać na płaskim terenie.

Zliczaj swoją sforę

Miejsce schwytania zwierzyny można oznaczyć w urządzeniu Astro za pomocą narzędzia Covey Counter™ jako specjalny punkt, zawierający dokładną lokalizację, porę dnia i wysokość, na jakiej została znaleziona zwierzyna, jak również liczbę osobników ze stada wypłoszonych lub zabranych z danej lokalizacji. Urządzenie Astro umożliwia także oznaczanie innych specjalnych punktów, takich jak „Pojazd” i „Domek myśliwski”, dzięki czemu można z łatwością zapisywać lokalizacje tych punktów podczas każdego polowania. Urządzenie Astro oferuje także ikony punktów specjalnych, reprezentujące poletka łowieckie, drzewostany i inne punkty związane z łowiectwem.

Zaplanuj kolejną podróż

Zaplanuj swoją kolejną podróż z oprogramowaniem BaseCamp™ do przeglądania i porządkowania map, punktów, tras i śladów. To darmowe oprogramowanie do planowania podróży umożliwia także tworzenie przygód Garmin Adventures, które można udostępniać znajomym, rodzinie i innym odkrywcom. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. W połączeniu z subskrypcją obrazów satelitarnych BirdsEye umożliwia ono przesyłanie nieograniczonej liczby zdjęć satelitarnych do urządzenia.

Użyj komputera jako stacji bazowej, pozwalającej śledzić psy

Zupełnie nowa funkcja BaseStation pozwala użyć laptopa (z zainstalowanym oprogramowaniem BaseCamp) jako terenowego centrum kontroli śledzenia wielu psów (wymagane dodatkowe obroże T5). Korzystaj z idealnego rozwiązania dla zespołów ratunkowych oraz zespołów poszukujących psów — wyświetlaj w czasie rzeczywistym dane z satelitów GPS/GLONASS ma większym ekranie komputera. Dzięki użyciu systemu GPS firmy Garmin możliwe jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze śledzenie psów, nawet na obszarach, na których nie jest dostępny Internet ani sygnały sieci komórkowych.

DC 50

Zestaw zawiera:

Zestaw T 5 (ręczne urządzenie Astro® 320 i urządzenie T 5 dla psów)

 • Ręczne urządzenie nawigacyjne Astro 320
 • Urządzenie dla psów T 5 z baterią litowo-jonową
 • Pomarańczowy pasek obroży 2,5 cm
 • antena standardowa 12,7 cm i 33 cm o zwiększonym zasięgu (do urządzenia Astro)
 • antena standardowa 47 cm i 57 cm o zwiększonym zasięgu (do urządzenia T 5)
 • Zaczep na pasek
 • Zaczep do ładowania
 • Kabel USB
 • Zasilacz sieciowy
 • Ładowarka samochodowa
 • Podręcznik użytkownika