Waga Tanita BC 601

TANITA BC 601 to doskonałe urządzenie do monitorowania składu ciała i śledzenia skuteczności twojego programu ćwiczeń. 8-elektrodowy analizator składu ciała pozwala na odczyt parametrów zarówno dla całego ciała jak i dla poszczególnych kończyn oraz korpusu.

699 zł

W sprawie terminu realizacji prosimy o kontaktKliknij, aby zapytać o dostępność

3 LATA GWARANCJI


Jeden z najnowszych produktów TANITA analizator komponentów ciała model BC 601 jest rewolucyjnym rozwiązaniem w segmencie ochrony zdrowia. Jest w tym urządzeniu wykorzystana najnowsza technologia japońska polegająca na odczycie danych mierzonych metodą metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA) i możliwości ich przeniesienia do komputera PC (z systemem operacyjnym Microsoft Windows XP / Vista / Win7/ Win 8. Wymagania dotyczące rozdzielczości monitora to : 1024 x 768 (rozmiar czcionki 96 dpi)) w ciągu kilku sekund aby je przeglądać i analizować i monitorować programy odchudzające i plan treningowy dla sportowców. Dołączone darmowe oprogramowanie Bodyvision jest w j. angielskim.

 

Analizator BC 601 ma pomiar wagi, tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, masy tkanki kostnej , masy tkanki mięśniowej i możliwość odczytu tych parametrów dla poszczególnych segmentów ciała jak lewa ręka, prawa , lewa noga ,prawa, i całego tułowia czynią z analizatora BC 601 idealane narzędzie wspomagające proces kształtowania sylwetki zarówno w trakcie odchudzania czy też w procesie ćwiczeń na przyrost czystej masy mięśniowej u sportowców. Możliwość ustalenia wieku metabolicznego i wskaźnika podstawowej przemiany materii spowoduje, iż odchudzanie stanie się znacznie łatwiejsze i skuteczne jak nigdy dotąd a efekty można obserwować natychmiast.

 

Dane techniczne

 

Odczyt parametrów pomiarowych dla całego ciała zawiera:

 Masa tkanki tłuszczowej w %
Masa tkanki mieśniowej w kg
Całkowita zawartość wody w organizmie w %
Masa kości w kg
Wiek metaboliczny
Wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej
Wskaźnik norm tłuszczu trzewnego ( na brzuchu)
Wskaźnik dziennego zapotrzebowania na kalorie DCI
Funkcja "ATLHLTE" "STANDARD" i "GOŚĆ"

Segmentowy odczyt dla każdego segmentu ciała ( noga lewa, prawa, ręka lewa, prawa, korpus) pozwala na odczyt następujących komponentów składu ciała:
Masa mięśniowa w kg
Tkanka tłuszczowa w %
Pomiar z dokładnością 0,1 kg ( 100 gram)

Jedna z najlepszych wag łazienkowych Tanita. Oferuje funkcje zarezerwowane dotychczas tylko dla profesjonalnych analizatorów składu ciała. Od dziś również w domu możesz zmierzyć poziom tłuszczu i masę mięśni w poszczególnych kończynach! Dodatkowo możesz przechowywać i analizować wyniki na komputerze.